Kalendarze

          Ułatwiają organizację czasu, potrzebne wszystkim i wszędzie. Proponujemy Państwu wyjątkowe kalendarze z projektem graficznym wykonanym przez nas na indywidualne zamówienie.  Dajemy gwarancję, że przez cały rok kalendarz będzie zdobił wszelkie wnętrza, promując subtelnie, ale sukcesywnie markę Państwa przedsiębiorstwa.

          Nasza firma oferuje szerokie spektrum kalendarzy reklamowych:

 

-Kalendarze ścienne jednoplanszowe –składające się z jednej kartki - kartonu o gramaturze 250 g/m2, powlekanego dwustronnie,  w formacie A2, A1, A0, B2, B1 oraz B0, oprawionej metalową listwą z zawieszką. Mogą posłużyć jako plakat dekoracyjny. Dostępne kolory listewek to czarny, srebrny i złoty.

 

-Kalendarze ścienne wieloplanszowe – 7  lub 13 kartkowe, odpowiednio z wydrukiem dwu lub jednostronnym. Duże czytelne kalendarium komponuje się z grafiką na poszczególnych kartkach. Do wydruku stosujemy wysokiej jakości papier o gramaturze nie mniejszej niż 250 g/m2. Kartki uszlachetnione są lakierem, czy też laminatem, matowym lub błyszczącym. Istnieje także możliwość zastosowania selektywnego lakieru UV.  Kalendarze wieloplanszowe spiralowane są na dłuższym lub krótszym boku, wedle życzenia klienta.

 

-Kalendarze ścienne  trójdzielne –  Niezwykle praktyczne kalendarze wiszące. Na kartonie o gramaturze 300 g/m2,  z wypukłą główką umieszczone jest kalendarium z widocznymi trzema miesiącami, przy czym kalendarium środkowe wyróżnia się kolorem tła, posiada również okienko do zaznaczania aktualnego dnia. Główka kalendarza trójdzielnego  uszlachetniona jest błyszczącym laminatem, a całe plecki zadrukować można jednostronnie w pełnym kolorze.

 

-Kalendarze biurkowe – przydatne i niedrogie,  w ofercie posiadamy kalendarze wolnostojące 7-mio lub 13-sto kartkowe, oprawione w spiralę Zip-Wire, w kolorze białym, wraz ze sztywnym stojakiem. Wymiar kalendarium z kalendarza 7-mio kartkowego to 155x92 mm, natomiast wymiar stojaczka to 155x116 mm. Wymiar kalendarium z kalendarza 13-kartkowego to 155x117 mm, natomiast stojaczek ma wymiary 155 x 143 mm. Na stojaku znajduje się miejsce na druk reklamowy. Kolejnym kalendarzem z naszej oferty jest kalendarz składany z formatu A4 do formatu DL. Tego typu kalendarz uszlachetniony jest błyszczącym lakierem UV. Do kalendarzy biurkowych możemy zaliczyć także biuwary, czyli kalendarze leżące, z miejscem do robienia notatek. Proponujemy biuwary 26 i 52 stronicowe, klejone wzdłuż dolnej krawędzi, by zapobiec zawijaniu się papieru. Dostępne formaty biuwarów to A3, A2, B3 i B2.

 

-Kalendarze książkowe – funkcjonalne, praktyczne i eleganckie, oprawione w okleinę skóropodobną w różnych kolorach.

Katalog kalendarzy  www.kalendarze.reproskan.pl