Teczki ofertowe

Teczki ofertowe doskonale sprawdzają się jako materiały promocyjne, jak i podręczne artykuły biurowe dla pracowników firmy.  Wraz z rozpowszechnianiem teczek ofertowych, rozpowszechniona zostaje także skuteczna informacja na temat Państwa przedsiębiorstwa, czy działalności. Dobrze zaprojektowana i wykonana teczka ofertowa jest niezbędnym narzędziem we wszelkich kontaktach handlowych.  To właśnie w teczkach ofertowych rozprowadzane są zazwyczaj inne materiały promocyjne, takie jak foldery, wizytówki, czy oferty cenowe na papierze firmowym. Taki zabieg zwiększa prestiż firmy pozyskującej klientów.

           W naszej ofercie znajdą Państwo teczki ofertowe wykonane z białego kartonu, jednostronnie powlekanego, o gramaturze 250 g/m2. Materiał zadrukowany jest w pełnym kolorze CMYK,  jednostronnie lub dwustronnie, wedle życzenia klienta. Dla uzyskania lepszego efektu proponujemy Państwu uszlachetnienie produktu  matowym lub błyszczącym lakierem, czy też laminatem.  Istnieje także możliwość nadania produktowi bardziej ekskluzywnego wyglądu poprzez zastosowanie lakieru wybiórczego. Nakłada się go tylko na elementy, które chcemy wyeksponować. Teczka ofertowa  przed zastosowaniem wybiórczego lakieru UV pokryta zostaje matowym laminatem, który wzmacnia pożądany efekt. 

          Nasza firma może dostarczyć Państwu teczki ofertowe w formacie A4, a także w formacie A5.  W każdym wariancie na bocznym skrzydełku teczki wykonane jest nacięcie na wizytówkę.