O firmie

REPROSKAN Spółka z o.o. to reklama, drukarnia i poligrafia w jednym, to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży poligraficzno-reklamowej, firma, która może poszczycić się licznymi sukcesami i dynamicznym rozwojem.

          Jednym z jej pierwszych osiągnięć było wdrożenie projektu skanowania, masowej emisji oraz cyfrowego powielania dokumentacji dla Alstom Power Sp. z o.o. Kolejne zlecenia i coraz większe grono zadowolonych klientów pozwoliły firmie na sukcesywne poszerzanie spektrum oferowanych usług.

          Dziś REPROSKAN działa w szeroko rozumianej branży poligraficzno-reklamowej, dysponując efektywnym i nowoczesnym sprzętem. Klientami spółki są liczące się w świecie koncerny, jednostki samorządowe, małe przedsiębiorstwa, a także klienci indywidualni. Każdy z nich obsługiwany jest rzetelnie i profesjonalnie. Dba o to zespół doświadczonych pracowników. Dzięki ich pracy odbiorca codziennie dostaje wysokiej jakości produkt.

          W dziale poligraficznym zadowolenie znajdą klienci, którzy mają potrzebę skorzystania z takich usług jak: kopiowanie, drukowanie, skanowanie dokumentacji czarno-białej i kolorowej, bez względu na format i ilość, przemysłowe niszczenie dokumentacji, wykonywanie pieczątek, oprawa prac, czy też nadruki na płytach CD/DVD.

           Klientom, którzy chcą zainwestować w reklamę REPROSKAN oferuje cały wachlarz produktów i usług takich jak: projekt graficzny na indywidualne zamówienie, wizytówki, ulotki, foldery, teczki ofertowe, papier firmowy, gadżety reklamowe, plakaty, banery, roll up’y, ścianki ekspozycyjne, billboardy i grafikę samochodową.

          W najbliższym czasie nasza firma planuje kolejne inwestycje, które rozszerzą wachlarz oferowanych usług.