Oklejanie samochodów

Data: 05-01-2012

Atrakcyjnie oklejony samochód to najlepsza mobilna kampania marketingowa. Wielu potencjalnych klientów może w ten sposób zauważyć i zapamiętać informację o Twojej firmie lub produkcie.

Naklejka z danymi teleadresowymi firmy to za mało. Aby Twoje auto wyróżniało się z tłumu innych pojazdów musi być charakterystyczne i przyciągać uwagę, musi mieć to coś.

 

Możemy ci w tym pomóc i spowodować że Twój samochód stanie się niezwykłą wizytówką firmy.

 

Wymagania klienta i projekt graficzny określają wybór folii i materiał, które wykorzystujemy w procesie produkcji.

 Folie drukujemy na własnym ploterze solwentowym,  laminujemy laminarką i wycinamy ploterem tnącym.


Projekt graficzny i wymagania klienta określają wybór folii, które wykorzystujemy do oklejania samochodów. Przy oznaczeniach ploterowych korzystamy ze specjalistycznej wylewanej folii ploterowej firmy Oracal.


W procesie produkcji wykorzystujemy:

Folia ploterowa matowa lub błyszcząca
Wycina się  ją zgodnie z projektem przy najprostszych grafikach - najczęściej logotypie i danych teleadresowych firmy.

Folia z zadrukiem solwentowym
Folia o bardzo dużej wytrzymałości, dodatkowo zabezpieczona laminatem, chroniącym folię przed promieniowaniem słonecznym i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Na niej drukujemy wielokolorowe grafiki i obrazy.

Folia One Way Vision z zadrukiem solwentowym
Folia służąca do oklejania szyb, zabezpieczona lakierem UV. Perforacja sprawia, że po wyklejeniu otrzymujemy efekt lustra weneckiego - od wewnątrz nie ogranicza widoczności, a z zewnątrz widoczna jest tylko zadrukowana grafika.

Folia odblaskowa

Przeznaczona jest do oznakowania konturowego albo wyklejania reklamy odblaskowej. Reklama odblaskowa zwiększa widoczność reklamy i uniezależnia ją od światła dziennego. Bardzo często taśmę odblaskową wykorzystuje się do oznakowania konturów pojazdów ciężarowych i specjalnych.

Folie wylewane, z których korzystamy, są przeznaczone do drukarek wielkoformatowych i stosowane głównie do grafiki samochodowej, długoterminowych aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych, a także do wyklejania na powierzchniach o nieregularnych kształtach. Korzystamy też ze specjalistycznych folii okiennych, ściennych, a także folii specjalnych stosowanych przy kasetonach podświetlanych czy wystawowych display’ach. Wydruki dodatkowo zabezpieczamy bezbarwnym laminatem, który wydłuża żywotność folii i chroni kolory przed utratą barw.

 

Wyklejanie samochodu zadrukowaną grafiką reklamową  to jedna z najskuteczniejszych dróg dotarcia do Twoich klientów. Osiąga się ją poprzez efekt wizualny, na który składa się projekt i jego realizacja na najwyższej jakości foliach dedykowanych do oklejania samochodów.

Taka reklama również doskonale prezentuje się na innych pojazdach: przyczepie, autobusie, tramwaju, lub łódce. Jej funkcjonalność jest długa i wynosi kilka lat a po okresie ekspozycji można ją zdjąć i przywrócić pojazdowi jego dawny wygląd lub stworzyć nowy projekt.

< poprzednie 
1 | 2
< powrót